Distortion - журнал о музыке и искусстве » Новости музыка » Atlas Weekend Days 2020: #небудеалебуде

Back to TOP
Atlas Weekend Days 2020: #небудеалебуде
Atlas Weekend Days 2020: #небудеалебуде

30 квітня фестиваль Atlas Weekend було перенесено на 2021 рік, бо пандемія COVID-19 не дала ніяких шансів для проведення масових заходів цього року. Проте фестиваль – це в першу чергу не локація, а атмосфера! Тому команда Atlas Weekend не залишить вас без яскравих фестивальних емоцій. Зустрічайте з 7 по 12 липня Atlas Weekend Days! Буде багато онлайн та офлайн активностей у дні цьогорічного фестивалю.

Шукайте, слухайте та дивіться нас тут:

7 липня – Atlas Weekend.Радіоверсія: Бумбокс та Alyona Alyona з live-концертом на Хіт ФМ

8 липня – Atlas Weekend Просто.Live

9 липня – Atlas Weekend Days DjFm Stage

10 липня – Atlas Weekend Virtual stage

11 липня – Космічний Weekend на М1

12 липня - Диванне шоу Atlas Memories на MEGOGO Live

А також шукайте Atlas Weekend на вулицях столиці! На вас очікує велика кількість унікального контенту та розіграші подарунків, тому радимо не пропускати оновлення на офіційних сторінках фестивалю в соціальних мережах.

До зустрічі на Atlas Weekend 2021!

Довідка: Atlas Weekend – фестиваль який мав відбутись вп’яте на ВДНГ з 7 по 12 липня 2020 року. Через пандемію COVID-19 подію перенесли на 2021 рік. Atlas Weekend перенесено дзеркально на другий тиждень липня (з 6 по 11 липня 2021 року на ВДНГ). Вже підтвердили свою участь на фестивалі в 2021 році: Twenty One Pilots, alt-J, Guano Apes, Metronomy та Alma. Організатори обіцяють зберегти максимальну кількість вже анонсованого лайн-апу.

   

Ресурсы Сайта