Distortion - журнал о музыке и искусстве » Новости музыка » Atlas Weekend переноситься на 2021 рік

Back to TOP
Atlas Weekend переноситься на 2021 рік
 Atlas Weekend переноситься на 2021 рік

Фестиваль Atlas Weekend відбудеться наступного року з 6 по 11 липня на ВДНГ, а всі квитки, придбані на фестиваль 2020 року залишаються дійсними.


“Через непідвладні нам обставини, Atlas Weekend перенесено на наступний рік. У зв’язку із пандемією COVID-19 ми не можемо наражати на ризик гостей, команду та артистів фестивалю, проводячи його цього літа”, – така заява з'явилась у соцмережах фестивалю 30 квітня.

“Ми всією командою до останнього сподівалась на краще і продовжували працювати над AW 2020, але ми розуміємо, що несемо відповідальність за життя та здоров'я відвідувачів фестивалю і не можемо йти на такий великий ризик. Навіть за умов зняття карантину, проведення такого масового заходу цього літа може стати загрозою для гостей та команди”, – розповідає засновник фестиваля Дмитро Сидоренко.


Організатори обіцяють максимальне збереження вже оголошеного лайн-апу та ще чимало нових анонсів, в тому числі й хедлайнерів.

“Наразі ми в переговорах зі всіма артистами, щоб вже заявлений лайнап було повністю збережено. Також на вас чекають анонси ще багатьох нових артистів, що приєднаються до фестивалю наступного року”, – йдеться у заяві.

 Atlas Weekend переноситься на 2021 рік

Стосовно повернення квитків, то і тут організатори все передбачили: гроші за квитки можна буде повернути, вже зовсім скоро. “Зараз ми працюємо над механікою, аби всі бажаючі могли повернути кошти за свої квитки. Проте ми закликаємо підтримати фестиваль і проінвестувати свій квиток у незабутнє літо 2021, де ми вже зовсім скоро з вами зустрінемось”, – додає Сидоренко.

Нагадаємо, музичний фестиваль Atlas Weekend цьогоріч було заплановано на 7-12 липня і організатори вже встигли анонсувати 4 хедлайнерів Main Stage, якими стали Twenty One Pilots, A$AP Rocky, Dimitri Vegas & Like Mike, Placebo та більше 40 артистів, фестивалю, серед яких alt-J, Two Door Cinema Club, Within Temptation, Anthrax, YUNGBLUD, Of Monsters and Men, Guano Apes, Alice Merton, Metronomy, Tom Walker, ДахаБраха, Антитіла, AnnenMayKantereit, Tom Grennan, Alyona Alyona та інші.


   

Ресурсы Сайта