Distortion - журнал о музыке и искусстве » Новости музыка » В Україні пройде відбір на найбільший метал-фестиваль Польщі

Back to TOP
В Україні пройде відбір на найбільший метал-фестиваль Польщі
В Україні пройде відбір на найбільший метал-фестиваль Польщі

Mystic Coalition та Daily Metal представляють Road to Mystic: Ukraine 2020 – подію для українських rock/metal команд та можливість зіграти на польському фестивалі Mystic Festival 2020, який 10-11 червня пройде на території Музею польської авіації у Кракові. Українська команда, яка стане переможцем відбору, зіграє у одному лайн-апі із Judas Priest, Nightwish, Gojira, Accept, Sepultura та іншими знаковими командами світової сцени.

Відбір Road to Mystic: Ukraine 2020 пройде у кілька етапів, у останньому з яких – Live-фіналі 26-го квітня – 4 команди представлять свої шоу на сцені київського клубу MonteRay Live Stage.

Спеціальним гостем Live-фіналу стане гурт Motanka, які восени двічі зібрали повний зал у MonteRay Live Stage та готові зробити це ще раз, обіцяючи наповнити свій виступ містичним металом та космічним зануренням. Київським виступом гурт завершить свій весняний тур, який охопить 10 українських міст.

Форма заявки та детальна інформація для гуртів
https://forms.gle/YnMiZYAjVDzzFteL7

Road to Mystic: Ukraine на Facebook: https://fb.me/roadtomystic.ukraine
Посилання на зустріч Live-відбору на Facebook: https://www.facebook.com/events/195962001494618
Контактний e-mail: roadtomystic.ukraine@gmail.com   

Ресурсы Сайта