Distortion - журнал о музыке и искусстве » Новости музыка » Sunrise перевидали альбом ‘Trust Your Soul’ та представили новий сингл

Back to TOP
Sunrise перевидали альбом ‘Trust Your Soul’ та представили новий сингл
Sunrise перевидали альбом ‘Trust Your Soul’ та представили новий сингл

Київський power metal гурт Sunrise випустив ювілейне перевидання другого альбому ‘Trust Your Soul’, який вперше побачив світ у 2009-му році. Реліз вийшов у форматі digipack із оновленим дизайном. Окрім дванадцяти оригінальних треків, перевидання містить бонусний сингл “The Circles on the Sand”, інтернет-реліз якого відбувся 17-го грудня.

Альбом ‘Trust Your Soul’ було видано у 2009 році на італійському лейблі Heart Of Steel/Emmeciesse Music Publishing. А через 10 років Sunrise запустили краудфандингову кампанію, щоб дати релізу нове життя.

Новий дизайн для обкладинки та буклету зробив бразильський художник Jean Michel, що співпрацює з гуртом, починаючи із третього альбому ‘Absolute Clarity’.

Композиція “The Circles on the Sand”, яка побачила світ разом із ювілейним перевиданням у якості бонус-треку, була написана у часи ‘Trust Your Soul’, проте до цього часу не отримувала свого студійного втілення.

«Тематика пісні відображає філософський погляд і роздуми про минущість існування. Людське життя порівнюється із колами на піску, які повільно зникають під морськими хвилями. Разом із слухачем ми дивимося на людство в масштабах Всесвіту і відчуваємо себе частиною вічного і незбагненного Творіння», – коментують музиканти.

Замовити диски перевидання можна через пошту гурту: sunrisekiev@gmail.com

Сингл “The Circles on the Sand” доступний на всіх стрімінгових сервісах:

Google Music: http://bit.do/newsingle-2019
Deezer: http://bit.do/newsingle-deezer
Spotify: http://bit.do/newsingle-spotify


   

Ресурсы Сайта