Distortion - журнал о музыке и искусстве » Новости музыка » A$AP Rocky та alt-J приїдуть на Atlas Weekend 2020

Back to TOP
A$AP Rocky та alt-J приїдуть на Atlas Weekend 2020
A$AP Rocky та alt-J приїдуть на Atlas Weekend 2020

5 грудня Atlas Weekend оголосив перших двох артистів, якими стали американський репер A$AP Rocky та британський інді-рок гурт alt-J. A$AP Rocky очолить Main Stage, а alt-J стануть ко-хедлайнерами Main Stage в один із днів фестивалю. Попереду ще імена 5 хедлайнерів main stage фестивалю та більше ніж 250 артистів, які відвідають Atlas Weekend 2020.

Вперше в Україну A$AP Rocky мав приїхати минулого року на Atlas Weekend, але через прикрий інцидент репера було заарештовано і на фестивалі виступав A$AP Ferg.

Проте A$AP Rocky має з Україною дещо спільне, а саме любов до хусток. І хоча вперше репер зав’язав хустку, тому що йому потрібно було прикрити шрам на обличчі, який він отримав під час падіння з самоката, цей аксесуар так йому полюбився, що артист отримав прізвисько Babushka Boi.

На відміну від американського репера, гурт alt-J вже відомий українцям своїм сольним концертом у 2017 році, на якому був повний sold out.

alt-J розпочали свою історію у студентському містечку і саме завдяки цьому народився їх унікальних саунд – у гуртожитку, де жили хлопці не можна було шуміти, а іншого місця для репетицій не було, тому музиканти не могли використовувати бас-гітари або бас-барабани.

Символом гурту є знак дельта Δ, він навіть прихований у назві гурту – також якщо на Apple Mac затиснути клавіші alt-J з'явиться знак Δ. До речі, на концертах гурту їх фанати складають долоні не у сердечко, а у трикутник.


Atlas Weekend 2020 відбудеться на ВДНГ і триватиме з 7 по 12 липня. У 2019 році фестиваль відвідало більше ніж пів мільйона людей, а у лайнапі фестивалю були понад 250 артистів із 75 країн світу.


   
  • Симфонический Killing Joke
    29 ноября лейбл Spinefarm Records выпустил дебютную работу вокалиста и главного идеолога Killing

Ресурсы Сайта