Distortion - журнал о музыке и искусстве » Новости музыка » VOVK випустили свій перший альбом “LAIR”

Back to TOP
VOVK випустили свій перший альбом “LAIR”
VOVK випустили свій перший альбом “LAIR”

Дебютний альбом VOVK поєднує різні музичні жанри та стилістично переплітає швидкий стоунер-рок з ламаними ритмами мат-року, заглиблюючи слухача в пост-хардкор та прогресивний рок.

“Пісні народжені у вовківні нашої свідомості і зіграні в темних приміщеннях київських печер. Наша музика — це наше лігво”, — пояснюють учасники гурту.

Кожна пісня відображає життя ліричного героя, який знаходиться у постійних пошуках себе і свого місця у світі, протиставляючи свою особистість суспільству та чужим думкам.

Ілюстрації до альбому зробила художниця-абстракціоністка Рене Берген. “Таким візуальним оформленням ми хочемо передати всю емоційність та непередбачуваність кожної композиції. Поєднання різного і несхожого — це те, на чому засновується наша музика”, — говорять музиканти.

VOVK випустили свій перший альбом “LAIR”

В якості запрошених гостей у записі взяли участь вже відомі українські музиканти Ігор Сидоренко (Stoned Jesus, Krobak, Voida), Ігор Черепанов (Aghiazma), Катя Гапочка.

Запис та зведення проходили під керівництвом Вадика Лазарєва на студії Lipky Zvukozapys. Мастеринг виконав Джон Девіс, відомий своєю співпрацею з Led Zeppelin, Foals, Florence and The Machine та іншими.

VOVK — гурт з Києва, що поєднує у своїй творчості низку різноманітних стилів, міксуючи пост-хардкор, стоунер та прогресивний рок. Наразі колектив готується до туру по Україні, що розпочнеться концертною презентацією альбому 26 травня у київському клубі “Otel’”:

https://www.facebook.com/events/899500327060954/

Apple Music: https://apple.co/2VUEBOE
Spotify: https://spoti.fi/2Wk9JGK
Deezer: http://bit.ly/2JzlZNl
Google Play: http://bit.ly/30wRzRb
YouTube Music: http://bit.ly/30wGCz6
Bandcamp: http://bit.ly/2Yz9wNk
Soundcloud: http://bit.ly/2HKVJfD


   

Ресурсы Сайта