Back to TOP
BARAHTA
BARAHTA

BARAHTA - неординарний український поп-рок гурт у складі 4-х учасників. Група поєднала легку і невимушену традицію брит-попа, неповторну мелодику, неймовірну глибину і обсяг музичної фактури, створивши свій унікальний формат європейської музики в її кращих традиціях. Саме у 2013 році зібравшись в основному складі, київська рок-група відразу ж привернула увагу своєю оригінальністю і обзавелася великою кількістю прихильників.

BARAHTA – команда професійних музикантів, які встигли зарекомендувати себе у світі сучасної рок-музики. Колектив має свій фірмовий BARAHTA- STYLE, ні з чим незрівняну чисту енергію живих виступів і невичерпний творчий потенціал.

На сьогоднішній день група створила потужну програму із власних творів, активно концертує, працює над дебютним альбом, бере участь у різних теле-, радіопроектах, шоу-програмах, концертних дійствах міського, обласного та регіональних рівнів. В кінці 2014 року на теле- екрани вийшло довгоочікуване дебютне відео на пісню «Давай вставай». Композиції «Без льоду», «То ти була» увійшли до багатьох найкращих рок-збірок України. Пісня «Скажи менi» стала однією з найкращих Топ-100 пісень України в 2013 році.

BARAHTA


Гурт учасник таких фестивалів як «Червона Рута», «Таврійські ігри», «Рок Січ», «Захід», «Славянский Рок», «Раковець», «Купала фест», «SOAP», «GoblinShow», «Holiwood», «Bereziv Bander Fest», «Мистецький фестиваль Ї», «Рок Булава», музичного телепроекту «Свіжа Кров», «Х-фактор», туру Djuice Music Drive по містах України.

BARAHTA співпрацює з різними благодійними фондами : «КРАБ», «Від серця до серця», «Ангел», «Заради дітей України» та приймає активну участь у багатьох інших заходах міського та регіонального рівней.Склад гурту:
Дмитро Мельник – вокал, фортепіано, гітара. Автор музики і текстів
Сергій Долецький – соло-гітара, вокал
Денис Хандогій – бас-гітара
Євген Пічугін – ударні

Офіційні ресурси гурту BARAHTA:
https://vk.com/barahta_band
www.facebook.com/barahta

   

Ресурсы Сайта