Distortion - журнал о музыке и искусстве » Интервью » Дебютный альбом Turnaround. Интервью

Back to TOP
Дебютный альбом Turnaround. Интервью
Дебютный альбом Turnaround. Интервью


Киевская группа Turnaround готовится к презентации своего первого альбома. Участники коллектива старались сделать пластинку более разнообразной, поэтому на ней можно будет услышать абсолютно разные по настроению и звучанию композиции. Подробнее о процессе работы и о самом альбоме рассказал лидер группы Макс Товстый.

У Turnaround это будет дебютный альбом, расскажи про изменения в коллективе, как играется этим составом?

Насправді, помітних змін і немає, бо саме цим складом ми знайшли себе. А перші два місяці з попередньою клавішницею можна розцінювати як пошук звучання, напрямку групи, планів на майбутнє. Але якщо вже так, то з приходом Юлі ми додали в групу ще й бас, так як Юля не лише клавішниця, тому розширили свій діапазон. Цим складом одразу все «пішло», дуже швидко Юля втягнулася, ми стали робити нові пісні і активно виступати.

Какое будет название у нового альбома?

Як данина традиціям 60-х, перший альбом буде називатися однойменно – TURNAROUND.

Какое настроение у данной пластинки? Какие композиции войдут в неё?

Настрій буде самий різноманітний. 12-13 пісень які сильно відрізняються одна від
одної, можливо ми аж занадто його урізноманітнили, але нам це подобається. Хочемо бути різноплановою групою, як наші кумири Led Zeppelin. В них на всіх альбомах було намішано кілька стилей. Слухати такі платівки завжди цікаво, коли втомлюєшся від голосної музики, йде «мєдлячок». Так само і у нас: від легкого блюзу і балад до гаражного панк блюзроку.

Расскажи о процессе подготовки. Где записывались, на каких инструментах, привлекали ли вы саунд-продюсеров?

Деякі пісні ми записали ще як тільки створили групу, але зараз їх начисто переписали і дуже задоволені й якістю запису, й нашим виконанням. На записах ми не лінувалися прописувати в деяких піснях багато доріжок. Взагалі, на альбомі крім класичних наших: гітара-клавіши-ударні-вокал ще можна почути бас, акустичну гітару, слайд-гітару, ф-но, смичкові, перкусію, губну гармошку та ін. Записувалися ми на моїй студії «BrokenBricks». Самі себе записуємо, самі себе зводимо, ми точно знаємо чого хочемо і як цього досягнути.

Дебютный альбом Turnaround. Интервью

В процессе записи менялось ли что-либо в музыке или текстах композиций?

Так, часто міняли структуру пісень, деякі пісні взагалі були написані перед записом, швиденько відрепетирувані і на наступний день записані. Слова вигадував вже на самому записі.

Какая песня далась тяжелей всего?

Так одразу важко сказати, мабуть наш козир «Evening», хоча ми в кожну пісню вкладували багато сил, душі і часу, тому вони всі нам як рідні.

Если ли песни, на которые вы делаете ставки в плане «хитовости»?


Так, і не лише ми. Бачимо перспективу в «Evening», «She Was Just A Girl», «The Story», «Dark Was The Night». Насправді, загадувати не хочеться, будемо сподіватись, що «хітяра» буде хоча б одна. Та все ж, радимо слухати весь альбом, щоб проникнутися його атмосферою, можливо так слухач знайде щось для себе, відчує нашу ідею.

Будут ли звучать песни Turnaround на радиостанциях, либо на Интернет-радиостанциях?

Ми думаємо що будуть, втім це вже не наша турбота, а нашого продюсера. Ми краще будемо шліфувати пісні, щоб на концертах вони звучали так само круто, як на записах. Ми на запису настільки виклалися, що фактично перестрибнули через голову, а хотілося б це повторити ще вживу.

Дебютный альбом Turnaround. Интервью

Недавно проходили съемки вашего клипа. Расскажи, на какую песню снимался клип, какова его идея и когда можно будет его увидеть?

Кліп знімали на пісню «She Was Just A Girl». За сюжетом я закохуюсь у манекен дівчини, краду її з вітрини магазина і весь кліп десь з нею бігаю по Києву. А коли його можна буде побачити, я б і сам хотів знати.

В процессе записи альбома происходили какие-либо курьезы или смешные случаи?

Були, але на жаль, не можу розказати - це «не для друку». Але нам точно буде що згадати. А взагалі ми писалися дуже серйозно, по ночам, щоб більше зробити, з маленькими перервами на каву, тому нам було мало весело, хотілося зробити побільше дублів.

Альбом будет издаваться на физ. носителях или будет просто выложен в Интернет?

Так, обов’язково вийде. Тираж невеличкий буде, мабуть 500 дисків для початку. Презентація самого диску пройде в клубі «44» вже через місяць – 29-го листопада, з нами також будуть грати наші друзі – Straytones i The Claps. А в інеті альбом з часом теж з’явиться, але сподіваємось, що все ж диски будуть продаватися.

Планируется ли тур в поддержку альбома?

Так, обов’язково, зараз у нас невеличка серія концертів в інших містах і всюди ми казали, що закінчуємо диск. Взимку повторимо тур тільки охопимо значно більше міст.

Дебютный альбом Turnaround. Интервью

Расскажи о графическом наполнении альбома, кто автор обложки, какой смысл, идею или посыл несет она?

З усього можу лише сказати, що обкладинку нам малював талановитий художник Валентин Гаврилюк, який навіть мав свою художню виставку в Пенсільванії. Він розбирається в рок-музиці, гарно знає нашу творчість і, що саме головне, без перебільшення геніальний митець. Обкладинку ми самі ще не бачили, але покладаємось на нього. Він сказав нам, що вона буде в стилі CREAM.

В прошлом интервью ты говорил, что вы держите курс на Европу, что вы для этого делаете и будет ли альбом доступен для иностранного слушателя?

Так, в нас насправді пріоритет на іноземних слухачів, так як в нашій країні ми неформат, а там є всі шанси вийти на велику сцену. Сподіваюсь, що вже влітку ми будемо переписувати цей альбом чи записувати новий на якійсь німецькій чи британській студії та пробувати стати відомими там. Для цього ми багато працюємо, займаємось, пишемо нові пісні і ще раз працюємо і працюємо над собою.

Дебютный альбом Turnaround. Интервью
Вопросы: Виктория Буланова
Фото: Даша Гаврилюк
Видео: Юра Грязнов

   
  • Line Out. Interview
    "Our music - a fusion of different sounds, genres and cultural codes."The Serbian band “Line Out”

Ресурсы Сайта