Back to TOP
Enter Shikari / 02.03.2019 / Stereo Plaza
Enter Shikari / 02.03.2019 / Stereo Plaza


Славнозвісний британський колектив “Enter Shikari” вкорте відвідає Україну. У рамках європейського туру “Stop The Clocks Tour” гурт дасть концерт 2 березня у столичному клубі “Stereo Plaza”. Час прокидатися від зимової сплячки – придбай квиток на концерт на нашому сайті за кращими цінами та вривайся на найдрайвовішому концерті цієї весни.

“Enter Shikari” – це колектив, який руйнує усі рамки і шаблони. Гурт був створений поблизу Лондона в 2003 році. Їх дебютний альбом, що вийшов без підтримки лейблів і з мінімальною рекламою в інтернеті, в перший тиждень продався тиражем 28.000 примірників, а третій студійник “Flash Flood of Colour” (2012) очолив британські чарти.

“Enter Shikari” є яскравим прикладом того, як можна стати знаменитими у всьому світі, творячи унікальну музику і не “продаючись” за законами музичної індустрії (в тому числі і не перебуваючи під впливом студій та ЗМІ).

З самого початку творчість колективу не підходила під жодні стильові рамки. Ця особливість звучання музикантів триває донині. “Enter Shikari” відомі своєю схильністю міксувати такі несхожі стилі як пост-хардкор, транс, дабстеп і драм-енд-бейс. Формула успіху гурту проста: музиканти змішали рок і клубну музику та отримали мегазапальну суміш, яку деякі фани називають “шикарі-кором”.

Категоричність та нестандартність “Enter Shikari” проявляється і в гостросоціальній тематиці текстів пісень гурту. Головний посил їхньої музики – позитивна агресія, яка дає силу людині боротися з наявними проблемами.

“Stereo Plaza” готується до справжнього відриву!

Придбати квитки: https://kasa.in.ua/e-shikari-kiiv
   
  • YOAV / 27.02.2019 / ATLAS
    Дата: 27.02.2019Место: ATLAS, ул. Сечевых Стрельцов, 37-41Начало: 20:00Украина: Киев

Ресурсы Сайта