Back to TOP
ТАРТАК /03.12.2016/ Sentrum
ТАРТАК /03.12.2016/ Sentrum

3 грудня у київському клубі Sentrum група «Тартак» великим концертом святкуватиме своє двадцятиріччя.

У концертну програму шоу «Історія триває» зібрані тільки найпопулярніші та знакові пісні.
Концерт також унікальний і тим, що окрім теперішніх музикантів «Тартака», на сцену вийдуть учасники першого складу групи: Андрій Благун, Андрій «Муха» Самойло та DJ Валік.

Серед зіркових гостей: вокаліст «Бумбоксу» Андрій Хливнюк, Катя Chilly, Анатолій Говорадло «Світязь», MamaRika (екс-Еріка), Андрій Підлужний «Нічлава», гурт «Астарта», Дмитро Ігнатов «Роллікс» і не тільки.

«За легендою, перший публічний виступ «Тартака» відбувся в першу суботу грудня 1996-го року.
З того часу в першу суботу грудня «Тартак» святкує свій День народження.

На своєму ювілейному концерті, який відбудеться 3-го грудня 2016-го року у київському клубі Sentrum, ми хочемо заграти свої пісні, які вважаємо найбільш важливими, найбільш значущими, найбільш знаковими.

Ті пісні, які колись зробили нас відомими, які викликали до нас повагу прихильників і цікавість неупередженого слухача. Пісні, які за ці двадцять років звучали на наших концертах, мабуть, найчастіше.

Ми хочемо запросити своїх друзів і колег — тих, без кого «Тартака» могло б і не бути, і тих, без кого він міг бути зовсім інакшим.

Ми хочемо зробити приємний сюрприз давнім прихильникам «Тартака» і виконати бодай одну пісню із тих, які часто просять заграти на концертах, а ми вже давно їх, з тих чи інших причин, не граємо.
Так ми хочемо подякувати всім, хто був з нами і не забув про нас.

За 20 років свого існування «Тартак» створив чимало пісень.

Деякі з них настільки глибоко вкоренилися в наш концертний репертуар, що не дають можливості звучати на них іншим — не менш гідним.

На ювілейному концерті в Києві та, якщо вдасться організувати ювілейний тур, в інших містах, ми хочемо на якийсь час попрощатися із багатьма старішими піснями, загравши їх на якийсь час востаннє, щоб дати більше життя пісням новішим, які звучали значно менше або ще й зовсім не звучали.
Ми не відмовляємося від них взагалі, ми просто хочемо на якийсь час їх відкласти», розповідає Олександр Положинський про ювілейний концерт «Історія триває».

Придбати квитки: https://arm.frontmanager.com.ua/


   

Ресурсы Сайта